Yoga Zuid
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Yoga Zuid
Aanmelden
Account aanmaken
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Vragen? Neem gerust contact met ons op via
[email protected]
. Bedankt.
Alle lessen
After Work Yin
Basic Vinyasa
Boost Your Week Vinyasa
Conscious Connected Breathwork
Conscious Connected Breathwork: BREATH CIRCLE (2,5h)
Creative Vinyasa
Mindful Slow Flow
Mindful Slow Flow for Strength & Stability
Relaxing Evening Stretch
Relax & Move in Harmony
Sunday Morning Vinyasa
Vinyasa
Yin
Location
Studio
Alle instructeurs
1 of the YZ teachers
Adriana
Andreia
Annette
Christina
Christina Velz
Karolien
Lennert
Leo
Roselyne
Er staat een filter aan. Klik hier om de filter te verwijderen.
Filter schedule
Geen les gevonden voor de geselecteerde les en location.
jan
29
wo
29 januari
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Andreia
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
jan
30
do
30 januari
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Annette
jan
31
vr
31 januari
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
C&B Pilates
1 uur
Beginner / All levels
Sérgio
17:30
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
feb
1
za
1 februari
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
10:00
Yoga Basics reeks
1 uur
Beginner
Karolien
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
feb
2
zo
2 februari
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Christina (sub for Lotte H. / Christina)
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Andreia
feb
3
ma
3 februari
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Christina (sub for Jimena)
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Karen)
feb
4
di
4 februari
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne (sub for Karolien)
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Roselyne (sub for Karolien)
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne (sub for Charlotte)
feb
5
wo
5 februari
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Andreia
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
feb
6
do
6 februari
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Annette
feb
7
vr
7 februari
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
C&B Pilates
1 uur
Beginner / All levels
Sérgio
17:30
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
feb
8
za
8 februari
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
10:00
Yoga Basics reeks
1 uur
Beginner
Karolien
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
feb
9
zo
9 februari
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte (sub for Lotte H. / Christina)
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Andreia
feb
10
ma
10 februari
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Jimena)
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karen)
feb
11
di
11 februari
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Karolien
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne (sub for Charlotte)
feb
12
wo
12 februari
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Andreia
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
feb
13
do
13 februari
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Annette
feb
14
vr
14 februari
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
C&B Pilates
1 uur
Beginner / All levels
Sérgio
17:30
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
feb
15
za
15 februari
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Andreia (sub for Roselyne)
10:00
Yoga Basics reeks
1 uur
Beginner
Karolien
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Andreia (sub for Roselyne)
feb
16
zo
16 februari
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte (sub for Lotte H. / Christina)
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Andreia
feb
17
ma
17 februari
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karen)
Laat 20 meer dagen zien
Deel op Facebook
Versturen via WhatsApp
Calendar Feeds
loading...