Yoga Zuid
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Yoga Zuid
Aanmelden
Account aanmaken
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Vragen? Neem gerust contact met ons op via
[email protected]
. Bedankt.
Alle lessen
After Work Yin
Basic Vinyasa
Boost Your Week Vinyasa
Conscious Connected Breathwork
Conscious Connected Breathwork: BREATH CIRCLE (2,5h)
Creative Vinyasa
Mindful Slow Flow for Strength & Stability
Relaxing Evening Stretch
Relax & Move in Harmony
Sunday Morning Vinyasa
Vinyasa
Yin
Location
Studio
Alle instructeurs
1 of the YZ teachers
Andreia
Annette
Christina
Christina Velz
Jasmin
Karolien
Lennert
Leo
Roselyne
Er staat een filter aan. Klik hier om de filter te verwijderen.
Filter schedule
Geen les gevonden voor de geselecteerde les en location.
dec
1
zo
1 december
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
dec
2
ma
2 december
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie (sub for Christina)
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Virginie (sub for Jimena)
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Karen
dec
3
di
3 december
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
dec
4
wo
4 december
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Karolien (sub for Virginie)
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
dec
5
do
5 december
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Kim (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
dec
6
vr
6 december
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Karolien (sub for Virginie)
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
dec
7
za
7 december
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
dec
8
zo
8 december
zondag
10:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
dec
9
ma
9 december
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Karolien (sub for Jimena)
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S. (sub for Ellen)
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karen)
dec
10
di
10 december
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karolien)
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
dec
11
wo
11 december
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Ellen (sub for Virginie)
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Virginie)
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Virginie)
dec
12
do
12 december
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Denies (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
dec
13
vr
13 december
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Karolien)
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Ellen (sub for Virginie)
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
dec
14
za
14 december
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
dec
15
zo
15 december
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Karen (sub for Lotte)
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
dec
16
ma
16 december
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen (sub for Lotte S.)
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karen)
dec
17
di
17 december
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karolien)
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
dec
18
wo
18 december
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Ellen (sub for Virginie)
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
dec
19
do
19 december
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
CANCELLED
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
19:00
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Karolien (sub for Denies / Karolien)
dec
20
vr
20 december
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Karolien)
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Ellen (sub for Virginie)
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
Laat 20 meer dagen zien
Deel op Facebook
Versturen via WhatsApp
Calendar Feeds
loading...