Yoga Zuid
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Yoga Zuid
Aanmelden
Account aanmaken
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Vragen? Neem gerust contact met ons op via
[email protected]
. Bedankt.
Alle lessen
After Work Yin
Basic Vinyasa
Boost Your Week Vinyasa
Conscious Connected Breathwork
Conscious Connected Breathwork: BREATH CIRCLE (2,5h)
Creative Vinyasa
Mindful Slow Flow
Mindful Slow Flow for Strength & Stability
Relaxing Evening Stretch
Relax & Move in Harmony
Sunday Morning Vinyasa
Vinyasa
Yin
Location
Studio
Alle instructeurs
1 of the YZ teachers
Adriana
Andreia
Annette
Christina
Christina Velz
Karolien
Lennert
Leo
Roselyne
Er staat een filter aan. Klik hier om de filter te verwijderen.
Filter schedule
Geen les gevonden voor de geselecteerde les en location.
okt
14
ma
14 oktober
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Christina (sub for Karen)
okt
15
di
15 oktober
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
okt
16
wo
16 oktober
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
19:00
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
okt
17
do
17 oktober
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Denies (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
okt
18
vr
18 oktober
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie (sub for Karolien)
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
okt
19
za
19 oktober
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
okt
20
zo
20 oktober
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien (sub for Virginie)
okt
21
ma
21 oktober
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Karolien (sub for Christina)
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Christina (sub for Karen)
okt
22
di
22 oktober
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Karolien (sub for Annette)
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
okt
23
wo
23 oktober
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
19:00
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
okt
24
do
24 oktober
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
CANCELLED
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Denies (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Fabienne (sub for Edwin)
okt
25
vr
25 oktober
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
okt
26
za
26 oktober
zaterdag
9:45
Energy Flow
CANCELLED
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
okt
27
zo
27 oktober
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
okt
28
ma
28 oktober
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
CANCELLED
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie (sub for Ellen)
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Lotte S.)
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karen)
okt
29
di
29 oktober
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
okt
30
wo
30 oktober
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
19:00
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
okt
31
do
31 oktober
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Ellen)
19:00
Relax & Breathe
CANCELLED
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
CANCELLED
1 uur 15 minuten
All levels
Denies / Karolien
20:15
Tai Chi
CANCELLED
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
nov
1
vr
1 november
vrijdag
10:00
Yin
CANCELLED
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
10:30
Aroma Yin yoga
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Christina
12:15
Core & Back Yogalates
CANCELLED
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
17:00
After work Flow
CANCELLED
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
nov
2
za
2 november
zaterdag
9:45
Energy Flow
CANCELLED
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
Laat 20 meer dagen zien
Deel op Facebook
Versturen via WhatsApp
Calendar Feeds
loading...