Yoga Zuid
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Yoga Zuid
Aanmelden
Account aanmaken
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Vragen? Neem gerust contact met ons op via
[email protected]
. Bedankt.
Alle lessen
After Work Yin
Basic Vinyasa
Boost Your Week Vinyasa
Conscious Connected Breathwork
Conscious Connected Breathwork: BREATH CIRCLE (2,5h)
Creative Vinyasa
Mindful Slow Flow
Mindful Slow Flow for Strength & Stability
Relaxing Evening Stretch
Relax & Move in Harmony
Sunday Morning Vinyasa
Vinyasa
Yin
Location
Studio
Alle instructeurs
1 of the YZ teachers
Adriana
Andreia
Annette
Christina
Christina Velz
Karolien
Lennert
Leo
Roselyne
Er staat een filter aan. Klik hier om de filter te verwijderen.
Filter schedule
Geen les gevonden voor de geselecteerde les en location.
sep
13
vr
13 september
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie (sub for Isabelle)
sep
14
za
14 september
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
sep
15
zo
15 september
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
sep
16
ma
16 september
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Zaza
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte (sub for Zaza)
sep
17
di
17 september
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
sep
18
wo
18 september
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
16:00
Tieneryoga proefles
1 uur
Beginner / All levels
Christina
19:00
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
sep
19
do
19 september
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Karolien (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
sep
20
vr
20 september
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
sep
21
za
21 september
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
sep
22
zo
22 september
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien (sub for Virginie)
sep
23
ma
23 september
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Virginie (sub for Jimena)
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Karolien (sub for Ellen)
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Karen
sep
24
di
24 september
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Karen (sub for Annette)
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
sep
25
wo
25 september
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
19:00
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
sep
26
do
26 september
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Denies (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
sep
27
vr
27 september
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
sep
28
za
28 september
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Annette (sub for Roselyne)
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
sep
29
zo
29 september
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
sep
30
ma
30 september
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte (sub for Lotte S.)
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte (sub for Karen)
okt
1
di
1 oktober
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
okt
2
wo
2 oktober
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
19:00
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
Laat 20 meer dagen zien
Deel op Facebook
Versturen via WhatsApp
Calendar Feeds
loading...