Yoga Zuid
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Yoga Zuid
Aanmelden
Account aanmaken
Lesrooster
Kalender
Bestel een rittenkaart
Instructeurs
Onze website
Aanmelden
Account aanmaken
Vragen? Neem gerust contact met ons op via
[email protected]
. Bedankt.
Alle lessen
After Work Yin
Basic Vinyasa
Boost Your Week Vinyasa
Conscious Connected Breathwork
Conscious Connected Breathwork: BREATH CIRCLE (2,5h)
Creative Vinyasa
Mindful Slow Flow for Strength & Stability
Relaxing Evening Stretch
Relax & Move in Harmony
Sunday Morning Vinyasa
Vinyasa
Yin
Location
Studio
Alle instructeurs
1 of the YZ teachers
Andreia
Annette
Christina
Christina Velz
Jasmin
Karolien
Lennert
Leo
Roselyne
Er staat een filter aan. Klik hier om de filter te verwijderen.
Filter schedule
Geen les gevonden voor de geselecteerde les en location.
nov
22
vr
22 november
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Virginie)
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
nov
23
za
23 november
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
nov
24
zo
24 november
zondag
10:00
Aroma Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Christina
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
nov
25
ma
25 november
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Jimena
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Andreia (sub for Ellen)
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karen)
nov
26
di
26 november
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
nov
27
wo
27 november
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Virginie
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
nov
28
do
28 november
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Andreia (sub for Ellen)
19:00
Relax & Breathe
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Denies (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
nov
29
vr
29 november
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
nov
30
za
30 november
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
dec
1
zo
1 december
zondag
10:00
Hatha
1 uur
Beginner / All levels
Lotte
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
dec
2
ma
2 december
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie (sub for Christina)
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Virginie (sub for Jimena)
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Karen
dec
3
di
3 december
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Karolien
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
dec
4
wo
4 december
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Karolien (sub for Virginie)
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Virginie
dec
5
do
5 december
donderdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
19:00
Relax & Breathe
1 uur
Beginner / All levels
Edwin
20:15
Flow & Yin
1 uur 15 minuten
All levels
Kim (sub for Denies / Karolien)
20:15
Tai Chi
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Edwin
dec
6
vr
6 december
vrijdag
10:00
Yin
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Karolien
12:15
Core & Back Yogalates
1 uur
Beginner / All levels
Karolien (sub for Virginie)
17:00
After work Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle
dec
7
za
7 december
zaterdag
9:45
Energy Flow
1 uur
All levels
Roselyne
11:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Roselyne
dec
8
zo
8 december
zondag
10:00
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Ellen
11:00
Yin & Yang
1 uur 15 minuten
Beginner / All levels
Virginie
dec
9
ma
9 december
maandag
10:00
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Christina
12:15
Hatha Lunch
1 uur
Beginner / All levels
Karolien (sub for Jimena)
18:30
Gentle Flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S. (sub for Ellen)
19:45
Basic flow
1 uur
Beginner / All levels
Lotte S.
21:00
Yin
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karen)
dec
10
di
10 december
dinsdag
18:30
Core & Back
1 uur
Beginner / All levels
Annette (sub for Karolien)
19:45
Creative flow
1 uur
All levels
Annette
21:00
Relax & Relief
1 uur
Beginner / All levels
Charlotte
dec
11
wo
11 december
woensdag
9:30
Creative flow
1 uur
All levels
Ellen (sub for Virginie)
19:00
Yogalates Flow
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Virginie)
20:30
Yin & Yang
1 uur
Beginner / All levels
Isabelle (sub for Virginie)
Laat 20 meer dagen zien
Deel op Facebook
Versturen via WhatsApp
Calendar Feeds
loading...