Lesrooster

Reserveer een les in onderstaande agenda en meld je aan. Nog geen leskaart? ga dan naar: http://www.ulhc.nl/leskaart
Nee
20 za
oktober
Morgen
9:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
10:45
Mindfulness Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
21 zo
oktober
9:15
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Sagnik
9:15
Free Meditation (gratis- geen docenten aanwezig)
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
10:45
Hot Yoga Power Flow
Studio West 1 uur 15 minuten Elkie Jordans
10:45
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Sagnik
22 ma
oktober
9:30
Yin-Hatha yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
11:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
12:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
13:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
17:30
Massage of Quantum genezing: 30 min
Vitality 2 30 minuten Monika Manna
17:30
Warm Balance
Studio West 1 uur Leonie Slond
18:45
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
18:45
Asthanga voor Beginners
Studio East 1 uur 15 minuten Leonie Slond
19:00
Massage of Quantum genezing: 45 min
Vitality 2 45 minuten Monika Manna
20:00
20:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
20:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
23 di
oktober
7:30
Early Bird Hot Yoga
Studio West 1 uur Linda van der Heide
9:30
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
9:30
Free Meditation (gratis- geen docenten aanwezig)
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
16:15
Diverse massages Celine Berdeaux (45min)
Vitality 2 45 minuten Celine Berdeaux
17:15
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
18:45
Gentle Hot Flow
Studio West 1 uur 15 minuten Celine Berdeaux
18:45
Conscious Breathing & Meditation
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
19:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
20:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
20:15
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
20:15
Core Strength Vinyasa
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
20:15
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
21:00
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
21:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
24 wo
oktober
9:30
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Stephanie van der Linden
9:30
Yin-Hatha yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Rodger Shawn Christopher
17:15
Ren je Zen!
Buiten en Studio East 1 uur 15 minuten Jeanine Smit
18:45
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
18:45
Ashtanga
Studio East 1 uur 15 minuten Jacqueline Cino
20:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Jacqueline Cino
20:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
25 do
oktober
7:30
Early Bird Hot Yoga
Studio West 1 uur Linda van der Heide
9:30
Warm Pilates (core)
Studio West 1 uur 15 minuten Gera Fokkens
9:30
Pilates (core)
Studio East 1 uur 15 minuten Gera Fokkens
16:30
Pedicure en Voetreflex & Wellness behandelingen
Vitality 1 45 minuten Jolanda Hofland
17:00
After Office Yoga
Studio East 1 uur Linda van der Heide
17:30
Pedicure en Voetreflex & Wellness behandelingen
Vitality 1 45 minuten Jolanda Hofland
18:30
Pedicure en Voetreflex & Wellness behandelingen
Vitality 1 45 minuten Jolanda Hofland
18:45
Ashtanga
Studio East 1 uur 15 minuten Elkie Jordans
18:45
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
20:15
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Stephanie van der Linden
20:15
Restorative Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
26 vr
oktober
9:30
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
9:30
Vinyasa Flow (4all)
Studio East 1 uur 15 minuten Patricia Veltri
11:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Patricia Veltri
16:00
Diverse massages Celine Berdeaux (60min)
Vitality 2 1 uur Celine Berdeaux
17:15
Diverse massages Celine Berdeaux (60min)
Vitality 2 1 uur Celine Berdeaux
19:00
Aroma Warm restorative
Studio West 1 uur 15 minuten Celine Berdeaux
19:00
Workshop Yoga voor Beginners
Studio Oost 2 uren 30 minuten Linda van der Heide
20:30
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
27 za
oktober
9:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
10:45
Mindfulness Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
28 zo
oktober
9:15
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Sagnik
9:15
Free Meditation (gratis- geen docenten aanwezig)
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
10:45
Hot Yoga Power Flow
Studio West 1 uur 15 minuten Elkie Jordans
10:45
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Sagnik
14:00
Workshop Mantra's zingen & gitaar
Studio Oost 2 uren 30 minuten Suzanne Sanders
29 ma
oktober
9:30
Wellness Massages (meerdere keuzes)
Vitality 2 30 minuten Ingrid de Block
9:30
Yin-Hatha yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
10:15
Wellness Massages (meerdere keuzes)
Vitality 2 30 minuten Ingrid de Block
11:00
Wellness Massages (meerdere keuzes)
Vitality 2 30 minuten Ingrid de Block
11:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
12:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
13:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
17:30
Massage of Quantum genezing: 30 min
Vitality 2 30 minuten Monika Manna
17:30
Warm Balance
Studio West 1 uur Leonie Slond
18:15
Massage of Quantum genezing: 30 min
Vitality 2 30 minuten Monika Manna
18:45
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
18:45
Asthanga voor Beginners
Studio East 1 uur 15 minuten Leonie Slond
19:00
Massage of Quantum genezing: 45 min
Vitality 2 45 minuten Monika Manna
20:00
20:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
20:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
30 di
oktober
7:30
Early Bird Hot Yoga
Studio West 1 uur Jeanine Smit
9:30
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Jeanine Smit
9:30
Free Meditation (gratis- geen docenten aanwezig)
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
16:15
Diverse massages Celine Berdeaux (45min)
Vitality 2 45 minuten Celine Berdeaux
17:15
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
18:45
Gentle Hot Flow
Studio West 1 uur 15 minuten Celine Berdeaux
18:45
Conscious Breathing & Meditation
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
19:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
20:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
20:15
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
20:15
Core Strength Vinyasa
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
20:15
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
21:00
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
21:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
31 wo
oktober
9:30
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Stephanie van der Linden
9:30
Yin-Hatha yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Rodger Shawn Christopher
17:15
Ren je Zen!
Buiten en Studio East 1 uur 15 minuten Jeanine Smit
18:45
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
18:45
Ashtanga
Studio East 1 uur 15 minuten Jacqueline Cino
20:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Jacqueline Cino
20:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
1 do
november
9:30
Warm Pilates (core)
Studio West 1 uur 15 minuten Gera Fokkens
9:30
Pilates (core)
Studio East 1 uur 15 minuten Gera Fokkens
17:00
After Office Yoga
Studio East 1 uur Bionda Honig (sub teacher)
18:45
Ashtanga
Studio East 1 uur 15 minuten Elkie Jordans
18:45
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
20:15
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Stephanie van der Linden
20:15
Restorative Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
2 vr
november
9:30
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Bionda Honig (sub teacher)
9:30
Vinyasa Flow (4all)
Studio East 1 uur 15 minuten Patricia Veltri
11:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Patricia Veltri
16:00
Diverse massages Celine Berdeaux (60min)
Vitality 2 1 uur Celine Berdeaux
17:15
Diverse massages Celine Berdeaux (60min)
Vitality 2 1 uur Celine Berdeaux
19:00
Workshop Puur Gezond (4 blokken)
Vitality 2 1 uur 30 minuten Carolien van Rijn
19:00
Aroma Warm restorative
Studio West 1 uur 15 minuten Celine Berdeaux
20:30
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
3 za
november
9:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
10:45
Mindfulness Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
4 zo
november
9:15
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Sagnik
9:15
Free Meditation (gratis- geen docenten aanwezig)
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
10:45
Hot Yoga Power Flow
Studio West 1 uur 15 minuten Elkie Jordans
10:45
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Sagnik
5 ma
november
9:30
Yin-Hatha yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Bionda Honig (sub teacher)
11:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
12:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
13:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
17:30
Massage of Quantum genezing: 30 min
Vitality 2 30 minuten Monika Manna
17:30
Warm Balance
Studio West 1 uur Leonie Slond
18:45
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
18:45
Asthanga voor Beginners
Studio East 1 uur 15 minuten Leonie Slond
19:00
Massage of Quantum genezing: 45 min
Vitality 2 45 minuten Monika Manna
20:00
20:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
20:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
6 di
november
7:30
Early Bird Hot Yoga
Studio West 1 uur Jeanine Smit
9:30
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
9:30
Free Meditation (gratis- geen docenten aanwezig)
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
13:15
Diverse massages Celine Berdeaux (45min)
Vitality 2 45 minuten Celine Berdeaux
16:15
Diverse massages Celine Berdeaux (45min)
Vitality 2 45 minuten Celine Berdeaux
17:15
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
18:45
Gentle Hot Flow
Studio West 1 uur 15 minuten Celine Berdeaux
18:45
Conscious Breathing & Meditation
Studio East 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
19:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
20:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
20:15
Core Strength Vinyasa
Studio East 1 uur 15 minuten Bionda Honig (sub teacher)
20:15
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
20:15
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Wanda Voskuilen
21:00
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
21:00
Happiness coach
Vitality Room 2 1 uur Hellen Tanis
7 wo
november
9:30
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Stephanie van der Linden
9:30
Yin-Hatha yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Rodger Shawn Christopher
17:15
Ren je Zen!
Buiten en Studio East 1 uur 15 minuten Jeanine Smit
18:45
Ashtanga
Studio East 1 uur 15 minuten Jacqueline Cino
18:45
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Jeanine Smit
20:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Jacqueline Cino
20:15
Slim Fit Detox Hot Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Bianca Solter
8 do
november
7:30
Early Bird Hot Yoga
Studio West 1 uur Linda van der Heide
9:30
Warm Pilates (core)
Studio West 1 uur 15 minuten Gera Fokkens
9:30
Pedicure en Voetreflex & Wellness behandelingen
Vitality 1 45 minuten Jolanda Hofland
9:30
Pilates (core)
Studio East 1 uur 15 minuten Gera Fokkens
10:30
Pedicure en Voetreflex & Wellness behandelingen
Vitality 1 45 minuten Jolanda Hofland
11:30
Pedicure en Voetreflex & Wellness behandelingen
Vitality 1 45 minuten Jolanda Hofland
17:00
After Office Yoga
Studio East 1 uur Linda van der Heide
18:45
Ashtanga
Studio East 1 uur 15 minuten Elkie Jordans
18:45
Hot Yin Yoga
Studio West 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
20:15
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Stephanie van der Linden
20:15
Restorative Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Cherylla Ganpatsingh
9 vr
november
9:30
Hot Yin Yang
Studio West 1 uur 15 minuten Linda van der Heide
9:30
Vinyasa Flow (4all)
Studio East 1 uur 15 minuten Patricia Veltri
11:15
Yin Yoga
Studio East 1 uur 15 minuten Patricia Veltri
16:00
Diverse massages Celine Berdeaux (60min)
Vitality 2 1 uur Celine Berdeaux
17:15
Diverse massages Celine Berdeaux (60min)
Vitality 2 1 uur Celine Berdeaux
19:00
Workshop Puur Gezond (4 blokken)
Vitality 2 1 uur 30 minuten Carolien van Rijn
19:00
Aroma Warm restorative
Studio West 1 uur 15 minuten Celine Berdeaux
20:30
Diverse massages Celine Berdeaux (30min)
Vitality 2 30 minuten Celine Berdeaux
of