Holmestrand Yoga

Kjøp drop-in/klippekort/medlemskap

Hatha Yoga

Hatha Yoga - fra Sivananda tradisjonen

Timene inneholder kort avspenning i starten, pranayama (pusteteknikker), solhilsen, asanapraksis (yogastillinger) og avspenning på slutten.  I Hatha Yoga er det 12 Basic yogastillinger, hvor det vil bli gitt tilpasninger slik at alle nivåer har glede av klassen. 
Vi holder stillingene over litt tid, og bruker pusten bevisst for å korrigere og gi slipp på spenninger i kroppen, samtidig blir man sterkere og mykere. 
Mellom hver stilling, ligger man litt i hvilestilling. Dette for å gi slipp på den stillingen man gikk ut av, og klargjøre for neste. Med variasjon mellom aktivitet og hvile, gir man rom for mer balanse I det autonome nervesystemet. 

Hatha Yoga avsluttes med en herlig avspenning. 

Kurset varer i 10 uker.

Pris

2,150 kr

Start-/aktiv dato

tirsdag, 6. januar 2026, 00:00

Utløpsdato

10. mars 2026

Klikk deg inn på den klassen du vil ha plass på.  Har du kjøpt kurs, ønsker i at du gir beskjed kvelden før om du ønsker å bytte time. Er du medlem er det flott om du gir beskjed 4 timer før klassen starter om du blir forhindret. 

Du vil bli videresendt for å betale med Stripe Checkout

Bancontact iDEAL VISA MasterCard American Express
loading...